СОЦИАЛЬНАЯ АПТЕКА

sos apteka.com г.Харьков, тел.
(057) 7-000-659
096-110-87-87
095-222-41-53
(057) 725-20-31(32,33)

Ваша корзина:
  Товаров : 1
  На сумму: 129.34
Содержимое
Медикаменты по доступным ценам
Доставка препаратов по Украине "Новой Почтой". Цены действительны при заказе от 100 грн.
Звоните, заказываете, и мы привезем Ваш заказ в одну из наших аптек-партнеров ИЛИ ДОСТАВИМ ПО ХАРЬКОВУ
Гепарсил капсули по 0.07 г № 6х5, № 12х10 у контурних чарункових упаковках
Гепарсил капсули по 0.07 г № 6х5, № 12х10 у контурних чарункових упаковках
АТ код A05BA03 Силибинин
Фармакотерапевтична група Гепатопротекторні засоби
Виробник Стиролбіофарм, ТОВ, Донецька обл., м.Горлівка, Україна
   
   
Цена 129.34грн.    В корзину  
 
тверді желатинові капсули№ 2, з кришечкою та корпусом зеленого кольору, або з кришечкою білого кольорута корпусом темно-червоного кольору. Вміст капсул – порошок від світло-жовтого до світло-коричневого кольору;
склад: 1 капсула містить силімарину 0,07 г;
допоміжні речовини: сахароза пресована, крохмаль предже латинізований, магнію стеарат.

ІНСТРУКЦІЯ
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:

Фармакодинаміка. Механізм дії препарату Гепарсил обумовлений антиоксидантною активністю групи флавоноїдних сполук. Силімарин взаємодіє із вільними радикалами в печінці та переводить їх у менш токсичні сполуки, перериває процес перекисного окислення ліпідів; перешкоджає подальшому руйнуванню клітинних структур. У пошкоджених гепатоцитах стимулює синтез структурних та функціональних білків та фосфоліпідів (за рахунок специфічної стимуляції РНК-полімер ази А), стабілізує мембрани клітин, запобігає втраті ферментних компонентів клітини (трансаміназ), прискорює регенерацію клітин печінки. Гальмує проникнення у клітину деяких гепатотоксичних речовин (отрута гриба блідої поганки). Клінічно дія проявляється покращанням загального стану хворих із захворюванням печінки, зменшенням суб’єктивних скарг, покращанням лабораторних показників (зниження активності “печінкових”трансаміназ та лужної фосфатази, вмісту білірубіну). Перші ознаки терапевтичного ефекту з’являються через 1 місяць після початку лікування.

Фармакокінетика. Абсорбція Гепарсил низька та повільна (період напівабсорбції – 2,2 години), метаболізується в печінці шляхом кон’югації, період напіврозпаду (T½) –6 годин. Понад 80% препарату Гепарсил виводиться із жовчю у вигляді глюкуронідів та сульфатів. Включається в ентерогепатичну рециркуляцію. Зв’язування із білками плазми крові незначне. Після одноразового прийому препарату Гепарсил максимальна концентрація в плазмі крові досягається вже через 30 хвилин. Найбільша кількість препарату Гепарсил виводиться із жовчю через 2 години після прийому. Некумулює в організмі. Після багаторазового прийому в дозі 140 мг 3 рази на добу досягається стабільний рівень виведення із жовчю.

Показання для застосування. Хронічні гепатити, стани після інфекційного та токсичного гепатитів, дистрофії та жирова інфільтрація печінки, у складі комплексного лікування цирозу печінки. Застосовують при токсичних та хімічних ураженнях печінки (алкогольне, медикаментозне, інтоксикація галогеновміснимивуглеводами, сполуками таких важких металів, як мідь, ртуть, свинець, вісмут, цинк, хром) та їх профілактиці.

Спосіб застосування та дози. Приймають внутрішньо після їди, не розжовуючи, з невеликою кількістю рідини. Одноразова доза Гепарсил для дорослих становить 1–2 капсули (0,07–0,14 г силімарину). Призначають 3 рази на добу або в меншій добовій дозі (залежно від тяжкості захворювання). Курс лікування становить не менше трьох місяців. Як профілактичний засіб дорослі приймають по 1–2 капсули (0,07–0,14 г) на добу не менше 3 місяців. Добова доза для дітей до 14 років становить 5 мг/кг, яку слід розділити на 2–3 прийоми.

Побічна дія. В окремих випадках може бути проносний ефект, рідко– алергія.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату Гепарсил.

Передозування. Не повідомлялось.

Особливості застосування. У дітей до 14 років, при вагітності та годуванні груддю препарат Гепарсил застосовують тільки під контролем лікаря. Гепарсил не впливаєна здатність керувати транспортними засобами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 оС. Зберігати в недоступному длядітей місці. Термін придатності – 2 роки.


Перед використанням препарату Гепарсил ви повинні отримати консультацію лікаря. Ця інструкція призначена виключно для ознайомлення. Щоб отримати більш повну інформацію просимо звертатися до анотаціі виробника.